Инверторен стенен климатик TREO CS-I09CAА

Инверторен стенен климатик TREO CS-I09CAА
Click image for Gallery
Марка: Treo
Код на продукта: Инверторен стенен климатик TREO CS-I09CAА
Наличност: 1
Цена: 1 600.00лв.
Кол-во: +
-
  - или -  

Инверторен стенен климатик TREO CS-I09CAА